جزییات خبر

کارکنان منطقه همدان سهیم در پویش ملی مواسات

(سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۱۲

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از سهم و حضور همیشگی همکاران مهرورز منطقه در عرصه کمک‌های مؤمنانه و پویش ملی مواسات و همدلی گفت.

به گزارش روابط عمومی این منطقه، امین روستایی بیان کرد: محرم امسال نیز مانند سال قبل متأثر و تحت شرایط شیوع و همه گیری بیماری کرونا بود و شاهد مصائب و گرفتاری هایی برای شهروندان به ویژه اقشار آسیب پذیر جامعه بودیم.
وی در همین ارتباط اظهار داشت: سوخت رسانان با مد نظر قراردادن منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، مبنی بر لزوم حمایت تمامی بخش های جامعه از اقشار کم درآمد و آسیب پذیر، علاوه بر کمک های همیشگی طول سال، در دهه اول محرم 1443 نیز با بضاعتی مزجات، دستگیر هموطنان نیازمند بودند.
ایشان از جمع آوری کمک های نقدی، خرید کالا، ذبح قربانی، تأمین اقلام دارویی برای معلولان و بیماران خاص و توزیع بسته های معیشتی به ارزش حدود 250 میلیون ریال در مناطق محروم و حاشیه شهر همدان در ماه محرم و روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.
ایشان ادامه داد: روحیه ایثار و ازخودگذشتگی همراه با عطوفت و نوع‌دوستی از ویژگی های یک بسیجی بوده که خوشبختانه این ویژگی در روحیات کارکنان مومن منطقه دیده می شود.
روستایی فلسفه قیام امام حسین(ع) را احیای ارزش های دینی و ترویج فرهنگ ایثار و جهاد خواند و یادآور شد: خیر و احسان نیز یکی از این ارزش هاست و با هدف نشر سنت های حسنه اسلامی و انجام تکلیف شرعی در راستای کمک به معیشت اقشارمحروم جامعه؛ اقداماتی در طرح اطعام و اکرام حسینی از ابتدای ماه محرم آغاز و انجام شده و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.
محمد رضا عالمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت جوادالائمه منطقه همدان نیز با اشاره به این که از ابتدای همه گیری ویروس منحوس کرونا تا کنون به همت همکاران و بسیجیان منطقه، شش مرحله رزمایش کمک های مومنانه در زمینه کمک به وضعیت معیشت خانوارهای مستضعف محقق شده است؛ نوید ادامه این روال را (تا هرزمان که لازم باشد) داد.
وی اذعان داشت: مجموعه مسئولان و کارکنان نیک اندیش و نوع‌دوست شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از مدیریت مجموعه گرفته تا سایر کارکنان و امامان جماعت منطقه در این امر خداپسندانه و طرح معنوی، پرشور، خودجوش و سخاوتمندانه مشارکت دارند.

همدلی کمک مومنانه

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.