جزییات خبر

در هفته دولت انجام شد

واکسیناسیون کارکنان جایگاه های عرضه سوخت و کارکنان خط مقدم عملیات تأمین و توزیع منطقه همدان

(شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۰۶

واکسیناسیون کارکنان جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی و کارکنان خط مقدم عملیات تأمین و توزیع سوخت با هدف حفظ سلامت نیروهای خدمت رسان منطقه آغاز شد و ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، امین روستایی، مدیر منطقه گفت: این اقدام مهم با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و با پیگیری منطقه و مساعدت مرکز بهداشت استان میسر و محقق شد.
وی افزود: بر این اساس مسئولین ذیربط مکلف شدند پیگیری لازم را انجام دهند.
ایشان ادامه داد: جلسه ای با محوریت روسای واحدهای روابط عمومی، ناحیه مرکزی و hse منطقه در دومین روز از هفته دولت در مرکز بهداشت شهرستان برگزار شد که در آن ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت روز پزشک، لوحی به پاس تقدیر از جامعه بهداشت و کادر درمان اهدا شد. همچنین در این جلسه ضرورت واکسیناسیون کارکنان پمپ بنزین های استان مطرح و مورد اجماع قرار گرفت.
مدیر منطقه همدان پیرو رایزنی های حول محور واکسیناسیون سوخت رسانان؛ بر اهمیت کار کارکنان صفوف اول خدمت رسانی در انبارهای نفت تاکید کرد و گفت: سوخت رسانان شاغل در تاسیسات و عملیات منطقه وظیفه خطیری بر عهده داشته و به دلیل ارتباط مستمر با ناوگان حمل و نقل عرصه سوخت رسانی در گستره استان و سراسر کشور، در معرض جدی ابتلای به بیماری هستند.
روستایی از دریافت مجوز و هماهنگی لازم برای واکسیناسیون این اقشار خدوم خبر و اظهار داشت: اسامی جامعه هدف از منابع انسانی شرکت و جایگاه داران استخراج و مقرر شد افراد مشمول با مراجعه به مرکز تجمیعی ورزشگاه بزرگ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهر همدان دوز اول واکسن خود را دریافت کنند.
این مقام مسئول از ادامه این روند برای افراد باقیمانده از نواحی منطقه گفت و یادآور شد: واکسیناسیون گروه های استخدامی مختلف از این نقطه نظر یکسان بوده و از روز پنجشنبه ۴ شهریور شروع و ادامه دارد.
مدیر منطقه همدان با بیان اینکه اکنون تمامی شهرهای استان همدان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند، تاکید کرد: تزریق یک دوز واکسن به هیچ وجه به معنای ایمنی کامل از خطر ابتلا نیست، لذا رعایت دستورعمل های بهداشتی باید اولویت تمامی آحاد مردم به خصوص فعالان زحمتکش عرصه سوخت رسانی باشد.

واکسیناسیون

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.