جزییات خبر

ترویج حضور حداکثری در انتخابات در گردهمایی مشترک صنعت نفت

روستایی، مدیر منطقه همدان: باید رأی بدهیم

(پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۲۴

نشست مشترک روشنگری کارکنان بسیجی شرکت های تابعه صنعت نفت در استان همدان با موضوع دعوت به حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری در محل حسینیه اردوگاه فرهنگی ـ ورزشی ابوذر شهر همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، این نشست 19 خردادماه جاری، با هدف تنویر افکار عمومی و ترغیب کارکنان و اعضای خانواده‌های صنعت نفت به حضور حداکثری و مشارکت فعال در انتخابات پیش رو، با رعایت دستورعمل‌های بهداشتی برگزار شد که استقبال پرشور کارکنان شاغل در این شرکت ها را در پی داشت.

بر پایه این گزارش، این گردهمایی به همت بسیج و روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، منطقه7 عملیات انتقال گاز و شرکت گاز استان برگزار و اجرا شد.
قبل از حضور در سالن و شروع نشست مدیران سه شرکت به همراه همکاران بسیجی و مدعوین با حضور در مزار شهدای گمنام واقع در اردوگاه ابوذر با اهدای گل، قرائت فاتحه و مداحی یاد و خاطره شهدا و امام شهدا (ره) را گرامی داشتند.
این گزارش حاکی است: امین روستایی، مدیر شرکت پخش به عنوان یکی از سخنرانان این جلسه، از ضرورت تحقق خواسته به حق مقام معظم رهبری مبنی بر #حضور_حداکثری مردم پای صندوق های رأی سخن گفت و خواستار مشارکت همگانی به ویژه کارکنان صنعت نفت و خانواده‌های ایشان مانند گذشته در انتخابات ریاست جمهوری شد.
وی گفت: از میان دو گزینه رأی دادن و رأی ندادن ما تنها یک انتخاب داریم آن هم این است که باید رأی بدهیم و این وظیفه هر ایرانی است.

روستایی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران زمین یک خانواده هستند که باید یک صدا و همدل مشکلات پیش رو را با انتخاب اصلح مرتفع کرده و اجازه دخالت به دشمنان خارجی و عوامل داخلی ندهند.
روستایی با بیان این که دشمنان هرگز نمی توانند دایه مهربان تر از مادر باشند اطمینان داد: هیچ بیگانه‌ای دلسوز مردم ما نبوده و خودمان باید خودمان را نقد و تقویت کنیم. هر فرد به عنوان یک شخص حقیقی باید رأی بدهد و در سرنوشت کشورش دخیل باشد.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از فعالیت‌های سوخت‌رسانان گفت و یادآور شد: انبار نفت ایثارگران همدان به یکی از 10 انبار برتر کشور بوده و نقش استراتژیک و حیاتی در تأمین و ارسال انواع فرآورده های نفتی به مقاصد مصرف در استان و اقصی نقاط کشور سوخت را داراست.
در ادامه مدیران عامل شرکت گاز، منطقه 7 عملیات انتقال گاز استان و فرمانده بسیج دستگاه‌های اجرایی هر یک به بیان مطالبی در اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات پرداختند و در بخش اصلی و پایانی از بیانات تخصصی استاد محمود قاسمی از اساتید دانشگاه بهره برده شد.
قاسمی با بیان اینکه دشمن خطرناک مترصد کوچکترین شکاف و تفرقه در میان ماست تصریح کرد: دشمنان نظام به دنبال نفوذ هستند و هزینه های سنگینی نیز در راه تحقق این هدف شوم مصروف داشته اند. مردم ما باید هشیار باشند و با انتخابی آگاهانه اجازه دخالت به بدخواهان نظام مقدس اسلامی را ندهند.
ایشان اظهار داشت: ما انتخابات را نه برای دوقطبی سازی بلکه برای وفاق ملی برگزار می‌کنیم و دوگانه‌سازی میدان و مذاکره به جد کاری غلط است.
قاسمی با بیان این جمله از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که "جمهوری اسلامی حرم است" ادامه داد: ما مدافعان این حرم بوده و باید از آن دفاع کنیم.
این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: مردم ما از مشکلات موجود در کشور ناراضی هستند که وضع فعلی ناشی از سوء مدیریت است و اگر تفکر و مکتب حاج قاسم وارد میدان مدیریت هم شود قطعا آینده پربار پیش روی ملت ایران خواهد بود.
وی در پایان با اشاره به اینکه وضع موجود حاصل انتخاب ماست خواستار حضور مردم در پای صندوق های رأی و انتخاب با سعه صبر و بلوغ سیاسی شد.

روشنگری 2

روشنگری 3

روشنگری انتخابات 1

روشنگری 5

روشنگری 6
روشنگری 4

روشنگری 8
روشنگری 7

گفتنی است 18 خردادماه نیز جلسه ای با موضوع بصیرت افزایی و اخلاق انتخاباتی در محل انبار نفت نوشیجان ناحیه ملایر با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهرستان ویژه ملایر، معینی فر، معاون بازرگانی شرکت پخش منطقه و دیگر مسئولین و کارکنان شاغل در این ناحیه برگزار شد.
امام جمعه شهرستان ویژه ملایر شرکت در انتخابات را وظیفه ملی و دینی عموم مردم جامعه دانست و به بیان مصادیقی از وصیت نامه‌های شهدا و نکته هایی از تاریخ معاصر و ذکر نمونه هایی از دخالت های دشمنان در امور داخلی کشورمان طی دوران معاصر پرداخت.
حجت الاسلام برقراری حضور حداکثری مردم در شعب اخذ رأی و در نهایت تلاش در انتخاب اصلح را به عنوان عمل به یک واجب دینی راهگشا و نجات بخش دانست.

ملایر 2
ملایر 1

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.