جزییات خبر

552 خودرو روی ریل و در انتظار دوگانه‌سوز شدن

تاکنون 3 هزار و 174خودروی عمومی استان همدان با تسهیلات وزارت نفت گازسوز شدند

(دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۴۵

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از استقرار و حرکت 3 هزار و 726 دستگاه خودروی سواری و وانت بار استان روی ریل گازسوز شدن با استفاده از تسهیلات وزارت نفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، امین روستایی با اعلام مطلب بالا گفت: از ابتدای طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی تاکسی و وانت بار، تا کنون مراحل اجرایی طرح برای 3 هزار و 174 دستگاه از این نوع خودروها که واجد شرایط بودند به پایان رسیده و دوگانه‌سوز شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه پروژه دوگانه سوزشدن خودروهای اینترنتی و آژانس (اسنپ) نیز در جریان است، از تبدیل 52 دستگاه خودرو از این دست خبر داد.
ایشان با بیان اینکه هزینه ها برای گازسوزکردن خودروها، نسبت به ظرفیت مخازن و تجهیزات لازم و نوع خودرو متفاوت است بیان کرد: به طور میانگین دوگانه سوز کردن هر خودرو حدود 100 میلیون ریال هزینه دربردارد که خوشبختانه وزارت نفت این هزینه را تقبل کرده است.
این مقام مسئول ادامه داد: کارشناسان منطقه، به طور مستمر از 7 کارگاه مجاز تبدیل در استان بازدید و از نزدیک روند و نحوه انجام کار را مورد نظارت و پایش قرار می دهند.
ایشان افزود: تنوع بخشی در سبد سوخت دارای مزیت های متعددیست و در ادامه سیاست های حمایتی وزارت نفت، تمامی هزینه های گازسوزکردن خودروهای عمومی (تاکسی و وانت بار) و همچنین حدود۸۰ درصد از بار مالی مورد نیاز برای گازسوزکردن مسافربرهای اینترنتی و آژانس‌ها رایگان است.
روستایی اظهار داشت: برای هر دو دسته از مشمولان طرح، متقاضیان باید در سامانه اینترنتی GCR.NIOPDC.IR ثبت نام کرده، کارگاه مورد نظر خود را انتخاب و پس از دریافت کد رهگیری در صف انتظار قرار گیرند تا به محض اعلام، برای دوگانه سوز شدن خودروی خود مراجعه کنند.

روستایی 400

گازسوز کردن. بازدید کارگاه

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.