جزییات خبر

نظارت 28گروه بازرسی، بر ارائه خدمات مطلوب پمپ بنزین‌های منطقه همدان در نوروز 1400

(یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۲۵

جایگاه‌های عرضه سوخت استان و نحوه خدمات‌رسانی‌شان در نوروز 1400 زیر ذره بین بازرسان شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی این شرکت به نقل از امین روستایی، مدیر منطقه: بازدیدها در قالب طرح گشت کنترل و نظارت نوروزی از 28 اسفند 99 آغاز و تا روز 13 فروردین ماه 1400 ادامه داشت.

وی افزود: این طرح با هدف کنترل، نظارت دقیق کمی و کیفی و اقدامات بهبوددهنده شرایط موجود و ارتقای کمی و کیفی خدمات‌دهی مجاری عرضه به مصرف‌کنندگان اجرا شد.
ایشان با اشاره به اینکه طرح گلگشت نوروزی همه ساله در سراسر کشور و به تبع منطقه همدان نیز اجرا می‌شود؛ گفت: امسال نیز با وجود بیماری کووید 19 و زرد بودن اکثر شهرهای استان از نظر رنگ بندی شرایط کرونایی، تا پایان تعطیلات شاهد حضور گردشگران و مسافران نوروزی بودیم و خوشبختانه در این مدت تمامی جایگاه های استان فعال و به همشهریان و هموطنان خدمات سوخت رسانی بی وقفه و مطلوب را ارایه دادند.
روستایی افزود: در این ایام سعی بر آن شد تا آماده‌سازی تمامی مجاری عرضه به ویژه در مسیرهای اصلی و پرتردد و به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌های فنی موجود به منظور ارائه خدمات شایسته در دستور کار تیم‌های مختلف بازرسی قرار گیرد و خوشبختانه هیچگونه مشکلی در تامین و توزیع سوخت به خودروهای شخصی و عمومی نداشتیم.
مدیر منطقه همدان بر دقت بیشتر کارکنان و رعایت مقررات فنی و اصول ایمنی درجایگاه‌های سوخت مایع و گاز طبیعی در این ایام و در همه طول سال تاکید کرد و از پایش کم و کیف ارایه خدمات جانبی، تأمین امکانات رفاهی ضروری مسافران، تجهیز نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی و ... در جایگاه‌ها برای میزبانی هرچه بهتر و رفع کاستی های احتمالی خبر داد.
این مقام مسئول یادآور شد: بازرسان و کارشناسان منطقه در طول 15 روز اخیر در قالب دو گروه روزانه از حداقل 20 واحد عرضه بازدید کرده که در مجموع هر جایگاه سوخت حداقل 4 بار در این ایام رصد و نواقص احتمالی آن ها به مالکان گوشزد و رفع شد.
روستایی ضمن ابراز رضایت از وضعیت کلی جایگاه‌های عرضه سوخت اظهار داشت: همه جایگاه‌های این منطقه در شرایط عادی بود و مسافران و هم استانی های شریف، سوخت موردنیاز خود را بدون وقفه و به سهولت دریافت کردند.

گ1400-6
گ1400-5
گ1400-4
گ1400-3
گ1400-2
گ1400-1

گ1400-7

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.