جزییات خبر

آماده‌باش 124جایگاه عرضه سوخت استان همدان برای سوخت‌رسانی در نوروز 1400

(پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹) ۱۵:۴۸

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از آمادگی 124جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی مایع و سی ان جی منطقه، برای تحویل سوخت مورد نیاز در نوروز 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، امین روستایی، مدیر منطقه با بیان مطلب فوق گفت: پس از موفقیت منطقه در آزمون سوخت‌رسانی زمستانی به استان همدان و چند استان همجوار، دیگر بار آماده‌ایم تا با استقبال از نوروز, خدمات سوخت‌رسانی در خور شأن هموطنان ارائه دهیم.
وی اذعان کرد: برنامه‌ریزی لازم برای تأمین و توزیع سوخت موردنیاز برای سفرهای نوروزی سال 1400 انجام شده و با ذخیره‌سازی کافی فرآورده‌های نفتی و نظارت گسترده بر جریان عرضه در جایگاه‌ها، مشکلی در سوخت‌رسانی این ایام نخواهیم داشت هرچند شرایط بهداشتی جامعه رکن اصلی و تعیین کننده برای سفر های سال جدید است.
مدیر منطقه همدان با اشاره به برگزاری نشست اخیراعضای مجمع عمومی اتحادیه جایگاه داران در محل مجتمع خدماتی رفاهی آذرفام در نیمه نخست اسفندماه جاری افزود: در این نشست برای ارائه خدمات بهتر تدابیر لازم در راستای هماهنگی با روسای واحدهای ستادی، عملیاتی و نواحی و همچنین جایگاه داران و دیگر دستگاه‌های مرتبط در امر سوخت‌رسانی اندیشیده شد.
وی یادآور شد: علاوه بر بازدیدهای فوق گروه های اعزامی، کنترل کمی و کیفی فرآورده ها در راستای دقت و صحت شمارنده های تلمبه ها و بررسی کیفیت سوخت عرضه شده در جایگاه ها بطور مستمر و موردی انجام وظیفه خواهند کرد.
روستایی ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ملی شدن صنعت نفت و عید نوروز رو اظهار داشت: حلول سال نو با تغییر قرن همراه و هم زمان شده، معنای عمیق حول حالنا الی احسن الحال در ذهن متبادر و از خداوند منان استعانت می می جوییم و امید این داریم که سایه سنگین بیماری منحوس کرونا در سال و قرن جدید از جامعه بشری رخت بر بسته و دیگر شاهد رنج و غم از دست دادن هموطنانمان بر اثر ابتلای به این ویروس نباشیم.
این مقام مسئول از حضور نمایندگان واحدهای مختلف شرکت در ستاد و نواحی منطقه به صورت کشیک خبر داد و گفت: شماره تماس 09627، پل ارتباطی مردم با شرکت بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل، کارشناسان پاسخگوی شکایات هموطنان، بصورت 24ساعته آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات مردمی هستند.

 انبار ایثارگران نوروز


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081