جزییات خبر

بیش از 2هزار و 500 خودرو در استان همدان رایگان دوگانه‌سوز شدند

(پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹) ۱۵:۴۶

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی همدان با اعلام تبدیل رایگان 2هزار و 578خودروی عمومی از آغاز طرح تبدیل خودروهای مسافربر اینترنتی و آژانس‌ها نیز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان امین روستایی گفت: از این تعداد 2هزار و پانصد و 8 خودرو از انواع وانت و 70 دستگاه نیز تاکسی درون و بیرون شهری بوده که واجد شرایط و از طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی بهره برده اند.
وی ادامه داد: کارشناسان منطقه به صورت مستمر از کارگاه های مجاز تبدیل بازدید و از نزدیک روند و نحوه انجام کار را پایش و نظارت خواهند کرد.
مدیر منطقه همدان با اشاره به مصاحبه اخیر مهندس ده چشمه قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: مسافربرهای اینترنتی و آژانس‌ها برای استفاده از تسهیلات بلاعوض دولتی برای گازسوزکردن خودروها باید منتظر پیامکی از سوی وزارت کشور باشند، افزود: شناسایی خودروهای مسافربر اینترنتی و آژانس‌ها از سوی وزارت کشور انجام‌ شده و پیامک دعوت به تبدیل این دسته از خودروها نیز از سوی آن وزارتخانه ارسال می‌شود.
ایشان افزود: ثبت‌نام این دسته از خودروها آغاز شده است و قرار است دولت حدود ۷۵ تا ۸۰ درصد از منابع مالی مورد نیاز برای گازسوزکردن مسافربرهای اینترنتی و آژانس‌ها را در قالب وام بلاعوض تامین کند و مالکان خودرو تنها ۲۰ تا ۲۵ درصد هزینه را پرداخت می‌کنند.
روستایی با اشاره به اینکه خودروهای مسافربر اینترنتی و آژانس‌ها بر اساس پیمایش و پرمصرف بودن اولویت‌بندی شده‌اند، اظهار داشت: پرداخت از سوی مالک خودرو زمانی انجام می‌شود که متقاضی در سامانه اینتنرنتی GCR.NIOPDC.IR با موفقیت ثبت نام نموده وکارگاه مربوطه انتخاب شده و در صف انتظار قرار گیرند.
وی از افزایش تعداد کارگاه های مجاز تبدیل خودروهای تک سوز به دوگانه سوز استان از 5 به 7 مرکز برای تسهیل و تسریع در امور مربوط خبر داد.

gaz 2
gaz1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081