جزییات خبر

اجرای پنجمین مرحله از کمک های مؤمنانه بسیجیان منطقه همدان

قدردانی حوزه سردار شهید قاسمی از مدیر و فرمانده بسیج پخش منطقه همدان

(پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹) ۱۵:۴۲

فرمانده حوزه بسیج ادارات مزین به نام سردار شهید ناصر قاسمی با اهدای لوحی که به امضای فرمانده پایگاه انصار الرسول (ع) نیز رسیده بود از مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت جوادالائمه (ع) این منطقه قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی این منطقه، سروان پاسدار محمد محمدی طالب و حجت الاسلام محمد زارعی 28 اسفندماه 99 با حضور در دفتر مدیر منطقه و به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت از تلاش های ارزنده آقایان امین روستایی و محمدرضا عالمی در راستای خدمت به مردم ولایت مدار استان همدان تجلیل و قدردانی کردند.
بر پایه این گزارش، امین روستایی در این نشست از اجرای موفق مرحله پنجم و جمع‌آوری داوطلبانه و خودجوش کمک های مؤمنانه مسئولین وکارکنان بسیجی منطقه همدان خبر داد.
وی افزود: سال 99 متأثر و تحت شرایط شیوع و همه گیری بیماری منحوس کرونا و بروز مصائب وآلامی برای بسیاری از هموطنان و به تبع آن آسیب به کسب و کارهای فعالان و کسبه بازار همراه بود.
او گفت: با نشان قراردادن منویات حکیمانه و مهرورزانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی مبنی بر لزوم حمایت تمامی بخش های جامعه از اقشار کم درآمد و آسیب پذیر برآن شدیم تا مدیریت و کارکنان نوع دوست منطقه نیز دست یاری به سوی هموطنان صبور و مقاوم دراز کرده و در 5 نوبت اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و خرید کالا و تقدیم به نیازمندان را به انجام برسانیم.
روستایی ادامه داد: روحیه ایثار و از خود گذشتگی همراه با عطوفت و رافت اسلامی از ویژگی های یک بسیجی بوده که خوشبختانه روحیات کارکنان مومن منطقه بدین خصیصه مزین است.
گزارش روابط عمومی حاکیست: در ادامه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت جوادالائمه منطقه همدان نیز با اشاره به این مطلب که رزمایش پنجم کمک های مومنانه در زمینه کمک به وضعیت معیشت خانوارهای مستضعف با همکاری چند پایگاه محلی بسیج محقق شد، کمک ها را شامل اقلام و مایحتاج خوراکی و بهداشتی، تأمین اقلام دارویی بیماران خاص، توزیع یک هزار قرص نان صلواتی در محلات مستضعف نشین شهر، تأمین محدود جهیزیه و .. خواند.
محمدرضا عالمی ضمن تشکر از همکاران بسیجی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از تأمین حدود 450 بسته معیشتی از ابتدای سال و آغاز همه گیری کرونا تاکنون خبر داد و ادامه کمک های مومنانه منطقه همدان در سال آتی ابراز امیدواری نمود.

taj sep 1
taj sep 2
taj sep 3
taj sep 4
taj sep 5

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081