جزییات خبر

سلامت و امور رفاهی کارکنان در سیبل اهداف مدیریت منطقه همدان

(سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۲۶

سلامت جسمانی، بهداشت روانی و امور رفاهی کارکنان شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان همواره در سیبل و زمره اهداف مدیریت و از اولویت های توسعه منابع انسانی منطقه است.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، امین روستایی مدیرمنطقه با بیان اینکه همواره خود را متعهد به ایفای وظایف در حوزه مسئولیت اجتماعی و مجموعه شاغل دانسته، گفت: رعایت اصول ده‌گانه سلامت، توجه ویژه به امر ورزش همگانی، پایش مستمر غذای کارکنان مراکز عملیاتی، سلامت روان و محیط کار کارکنان را ضروری و حائز اهمیت می دانیم.
وی فعالیت شبانه روزی کارکنان پخش منطقه همدان در شرایط سخت و قرار گرفتن آنان در معرض بخارات شیمیائی فرآورده های نفتی را نیازمند توجه ویژه دانست و افزود: ما و کادر مسئولین در پی اقداماتی که ارتقا و حفظ سلامت و بهبود امور رفاهی کارکنان را به ارمغان آورد؛ هستیم.
ایشان افزود عقد دو تفاهم نامه شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان با شرکت های سیاحتی و گردشگری علیصدر و هواپیمایی ثامن پرواز نیز از جمله اقداماتی است که در سال 99 محقق شد.
بر پایه این گزارش، روستایی مفاد این تفاهم نامه ها را چنین تشریح کرد: کارکنان منطقه از خدمات مسافرتی و تورهای گردشگری شرکت هواپیمایی ثامن پرواز با پرداخت هزینه به صورت نیمی نقدی و مابقی طی اقساط 6 ماهه بهره مند خواهند شد. همچنین تمامی همکاران می توانند از تخفیف هزینه امکانات رفاهی و تفریحی شرکت علیصدر برخوردار شوند.
مدیر منطقه همدان با اشاره به لزوم رعایت دستورعمل های بهداشتی توسط کارکنان در محدودیت های کرونایی و ضرورت تداوم این مهم، گفت: امسال خوشبختانه پرسنل اداری، مراکز عملیاتی و انبارهای نفت منطقه و فرزندان ذکور آنان در ایام عدم ممنوعیت، بطورمستمر از باشگاه ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی استفاده و اوقات فراغت خود را با ورزش سپری کردند.
این مقام مسئول از تهیه دستگاه های جدید و تکمیل امکانات برای این باشگاه خبر داد و تصریح کرد: ما معتقدیم توسعه فعالیت های ورزش همگانی در مجموعه هایی که سلامت کارکنان متاثر از شرایط سخت و زیان آور شغلی و انواع آلودگی قرار دارد باید مورد عنایت ویژه قرار گیرد تا آنان به عنوان پیش قراولان فرهنگ سازی مدیریت مصرف بهینه فرآورده های نفتی بتوانند از انگیزه کافی برای گرایش به دوچرخه سواری و پیاده روی برخوردار شده و به این راهکارهای حصول سلامتی و کاهش مصرف سوخت روی آورده نقش و سهم خود را در قبال جامعه ایفا کنند.

روستا ورزش

ورزش3
ورزش 2
ورزش 1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081