جزییات خبر

3برگزیده از منطقه همدان در مرحله مقدماتی 24مین دوره مسابقات قرآن کریم

(سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۱۶

سه نفر از شرکت کنندگان منطقه همدان در مرحله مقدماتی 24مین دوره مسابقات قرآن کریم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران حائز رتبه شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امسال مرحله مقدماتی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در ستاد و سطح مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با شرکت 700 نفر از کارکنان، بصورت برخط و با استفاده از امکانات الکترونیکی برگزار شد.
در این دوره از مسابقات، شرکت‌کنندگان در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل، حفظ جزء قرآن کریم (۵جزء، ۱۰جزء، ۲۰جزء) و همچنین مفاهیم قرآنی با هم به رقابت پرداختند و نفرات برگزیده به مرحله نیمه نهائی راه یافتند.
بر پایه این گزارش، پس از ارسال فایل های تصویری قرائت قرآن کارکنان منطقه همدان و داوری توسط اساتید برجسته کشوری، آقایان احمد شیرانی اصل در رشته قرائت ترتیل مقام اول، علی سهرابی و حمیدرضا شاکری به ترتیب رتبه های اول و دوم رشته قرائت تحقیق را از آن خود کردند.
بر همین اساس، مدیرمنطقه همدان با اهدای لوح وهدیه از برگزیدگان این دوره منطقه تقدیر به عمل آورد.
گفتنی است، آقایان شیرانی و سهرابی به مرحله نیمه‌نهائی این مسابقات راه یافتند که داوری این دوره به عهده شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران بوده و اسامی برگزیدگان آن نیز متعاقبا اعلام می شود.

قرآن 24-3
قران 24-2
قرآن 24 -1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081