جزییات خبر

در آیین تجلیل از بانوان شاغل در پخش منطقه همدان مطرح شد:

سلامت روح و روان خانواده در دستان مادران

(دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹) ۱۴:۴۹

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، از کارمندان زن شاغل در این شرکت تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، امین روستایی ضمن تبریک این مناسبت و چهل و دومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: روز ولادت آن بانو، روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و منطق اخلاقی اسلام است زیرا تمام ابعادی که برای یک بانوی شایسته متصوّر است در فاطمه زهرا(س) تجلی دارد و الگوگیری از شخصیت بی بدیل دخت رسول خدا(ص) برای تمام زنان مایه آرامش و سعادت در زندگی است.
وی از حضور فعال و همکاری بی شائبه بانوان شاغل در مجموعه قدردانی کرد و بر لزوم توجه بیشتر به مساعدت های بانوان در پیشبرد اهداف سازمانی تأکید کرد.
او نقش و جایگاه زنان در جامعه را بسیار ارزشمند و حائز اهمیت خواند تصریح کرد: بانوان با پشتکار قوی خود توانسته اند در کنار خدمت به سلامت روح و روان خانواده، در فعالیت های اجتماعی هم بدرخشند.
ایشان در شرایط کرونایی فعلی نقش بانوان در تربیت فرزندان این دیار و حفظ کانون گرم خانواده را بسیار مهم خواند و همراهی فرزندان در حوزه تحصیل از راه دور را مصداق این مدعا دانست.
روستایی همچنین نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس را امری انکارناپذیر و سرشار از ایثارگری های آگاهانه دانست و اضافه کرد: بانوانی که برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی به یاری رزمندگان سلحشور شتافتند و با ایثار و فداکاری وصف ناپذیری روحیه آنان را تقویت کردند؛ برگ های زرینی بر تاریخ رشادت های این مرز و بوم افزودند.
بر پایه این گزارش، مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان در ایام ا... دهه فجر و سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و در معیت نماینده بنیاد شهید استان، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در منزل دو بانوی شهیده شهر همدان حضور یافته، با خانواده وی دیدار و با اهدای لوح تقدیر و هدیه مقام شامخ شهیدان را گرامی داشتند.

 

تجلیل بانوان 2
تجلیل بانوان 1

تجلیل بانوان 4
تجلیل بانوان 3

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081