جزییات خبر

در پایان 9 ماهه سال 99 اتفاق افتاد

کاهش 19 درصدی مصرف سوخت بنزین در استان همدان

(پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۳۲

حدود 1 میلیارد لیتر از انواع 3 فرآورده نفتی مایع شامل بنزین، نفت سفید و نفتگاز در 9 ماه گذشته از سال 99 در منطقه همدان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، امین روستایی، مدیر منطقه گفت: این میزان سوخت از ابتدای فصل بهار تاپایان فصل پاییز سال جاری در استان همدان مصرف شده که به طور کلی در قیاس با مصرف مدت مشابه سال 98، حدود 6 درصد کاهش مصرف را نشان می‌دهد.
او با بیان اینکه بنزین بیشترین کاهش مصرف را در بین این فرآورده‌ها داشته است؛ افزود: مصرف بنزین در بازه زمانی فوق روند نزولی داشته و نسبت به همین مدت در سال قبل، 19درصد کمتر بوده است.
وی تصریح کرد: با مقایسه مصرف گازوئیل در 276 روز سال 99 با همین تعداد روز در سال 98 شاهد 5 درصد رشد مصرف این سوخت مایع هستیم.
ایشان با اشاره به آمادگی کامل منطقه برای ارسال به موقع نفت سفید در فصل سرد سال به مناطق سخت گذر، افزود: با استفاده از ساز و کارهای دیده شده و توزیع هوشمند این سوخت، مصرف کنندگان واقعی شناسایی و میزان نیاز آنان را تأمین و به دست شان رسانده‌ایم.
روستایی همچنین از افزایش 11 درصدی مصرف نفت سفید در پایان سه فصل گذشته از سال 99 نسبت به پارسال خبر داد.
ایشان با اشاره به کاهش 4 درصدی میزان مصرف گاز مایع (lpg) در مقایسه زمان فوق با همین مدت سال قبل یادآور شد: این مهم را از پیامدهای اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع و شناسایی مصرف کنندگان واقعی این فرآورده است.

پارکینگ نفتکش ها
جایگاه فلسطین همدان


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081