جزییات خبر

در سالروز ولادت حضرت زینب (س) انجام شد

تجلیل مدیریت شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از پرستاران

(دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹) ۱۴:۰۶

شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان به مناسبت ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری ( س) و هفته پرستار از پرستاران بیمارستان بعثت تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، مدیریت و تنی چند از مسئولان منطقه در نخستین روز از زمستان ۹۹ با حضور در محل کار مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا از 15 پرستار شاغل در بیمارستان آموزشی – درمانی فوق تخصصی بعثت تشکر و قدردانی کردند.
این گزارش می افزاید: مدیر بیمارستان بعثت ضمن ارائه گزارش کلی از فعالیت های شبانه روزی کادر درمان این بیمارستان، از سختی ها و مشکلات یک سال گذشته و دست و پنجه نرم کردن پرستاران با شرایط جدید ناشی از همه گیری ویروس منحوس کرونا، توضیحات کاملی بیان کرد.
بر پایه این گزارش و در این نشست صمیمی، متن پیام های سید سعید شاهرخی استاندار محترم همدان و امین روستایی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان که ضمن اشاره به مجاهدت های بزرگ پرستار و بانوی بی نظیر تاریخ حضرت زینب کبری (س)، گرامیداشت هفته "پرستار" را تجلیل از خوبی ها و خدمات صادقانه جان بر کفان عرصه بهداشت و درمان در شرایط کرونایی حاکم بر جامعه دانستند قرائت شد.
در پایان لوح های تقدیر با امضاء آقایان شاهرخی به عنوان بالاترین مقام اجرایی استان و مهندس روستایی، مدیر مجموعه تلاشگر سوخت‌رسان منطقه همدان همراه شاخه‌های گل در میان تشویق حاضران به حافظان سلامت اهداء شد.

تجلیل بعثت پرستار

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081