جزییات خبر

منطقه همدان، پایلوت اجرای طرح توزیع الکترونیک گاز مایع (LPG)

(یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۰۶

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از آغاز اجرای طرح آزمایشی توزیع الکترونیک گاز مایع (LPG) در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، امین روستایی گفت: این طرح از اول مردادماه سال جاری و به صورت آزمایشی، همزمان با 9 منطقه دیگر آغاز شده و از این پس عملیات توزیع سیلندرهای گاز مایع، بصورت الکترونیکی انجام می شود.
وی ساماندهی توزیع سوخت گاز مایع، شناسایی مصرف کننده مجاز و واقعی، توسعه خدمات الکترونیک, حذف حواله های کاغذی و سهولت انجام کار با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار/اشخاص حقیقی یا حقوقیرا از جمله مزایای اجرای این طرح خواند.
ایشان ادامه داد: طرح توزیع الکترونیکی این فرآورده در بین خانوارهای محروم از گاز طبیعی و مصرف کننده نفت سفید که تا این زمان در پوشش انشعاب گازرسانی قرار نگرفته اند به میزان ماهیانه 44 کیلو گرم (4 سیلندر خانگی) و دیگر واحدهای صنفی صنعتی متناسب با نیاز آنها با ثبت نام در سامانه اینترنتی نیو تجارت آسان قابل ثبت و انجام است. بدیهی است پیشتر طرح توزیع نفت سفید با استفاده از زیرساخت بانکی در این منطقه صورت پذیرفت..
روستایی یادآور شد: مصرف کنندگان مجاز در صورتی که تاکنون در سایت جدید تجارت آسان ثبت نام نکرده اند، می توانند بدون مراجعه حضوری در این سامانه به آدرس:NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR ثبت نام کرده,بعد از تایید دستگاه متولی( تایید کننده) نسبت به معرفی کارت حساب بانکی و مراجعه به عوامل ثابت و سیار توزیع از طریق کشیدن کارت در دستگاه کارتخوانPOS، سیلندر گاز مایع موردنیاز خود را با نرخ مصوب دولتی و با دریافت رسید سوخت دریافت نمایند
مدیر منطقه همدان با اشاره به در پیش رو بودن ماه محرم صرف نظر از شرایط کرونایی جامعه و الزام اکید رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم های مختلف مذهبی و روضه خوانی ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا اذعان کرد: شرکت های موزع گاز مایع و عوامل توزیع ثابت و سیار فروش تحت نظارت سازمان صنعت معدن تجارت استان وظیفه تامین سیلندرهای مورد نیاز هیآت مذهبی استان را عهده دار هستند
گفتنی است پیش از این، طرح بالا در دو منطقه کرمانشاه و ایلام اجرا شده بود با احتساب این مناطق هم اکنون 12 منطقه پایلوت اجرایی این طرح هستند.

روستایی 108

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081