جزییات خبر

در نشست مدیر امور شعب بانک ملت با مدیر منطقه عنوان شد:

صیانت از حقوق شهروندان با تقویت زیرساخت های الکترونیک توزیع سوخت در منطقه همدان

(سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۵

نشست مشترک مدیر امور شعب بانک ملت با مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان با هدف تقویت و بهبود زیرساخت الکترونیک توزیع سوخت در راستای صیانت از حقوق شهروندان در استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، این نشست 15 تیرماه جاری با حضور سعید نامدار مدیر امور شعب بانک ملت و هیات همراه و امین روستایی و معاونانش در محل کار مدیر منطقه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، نامدار ضمن ابراز رضایت مندی از همکاری های دو سویه و منافع حاصل از تعامل مشترک، از آمادگی مجموعه شعب بانک های ملت استان مبنی بر توسعه بستر همکاری ها با اثربخشی بیشتر خبر داد.
بر پایه این گزارش، امین روستایی مدیر منطقه همدان گفت: این نشست در راستای لزوم کاستن از مراجعات حضوری ارباب رجوع به خصوص در برهه حساس کنونی که سلامت آحاد جامعه در معرض تهدید کرونا ویروس قرار دارد و ضرورت تقویت زیرساخت های الکترونیک و مهندسی مجدد و اصلاح نهایی فرآیندها برگزار شد.
وی با بیان اینکه خوشبختانه از آغاز همکاری با مجموعه خدوم بانک ملت تاکنون امور تأمین و توزیع سوخت در بخش های مختلف و متنوع مصرف به نحو مطلوب انجام شده، افزود: اتخاذ ساز و کارهایی که بتوان سهولت دریافت محمولات سوختی برای جامعه مصرف کنندگان عمده و جزء و پیوسته یا موردی را فراهم آورد، از اهمیت بالایی برخوردار است.
مدیر منطقه همدان اذعان کرد: بعد از شناسایی دقیق مصرف کننده واقعی فرآورده نفتی و برآورد نیاز وی با ثبت مدارک لازم در سایت نیو تجارت آسان و اتصال یکی از کارت های بانکی عضو شتاب، مشتری می تواند با مراجعه به فروشندگی شهری یا روستایی با استفاده از پوز موجود و انتخاب گزینه خرید فرآورده و چند مرحله ساده، سوخت مورد نیاز خود را مانند هر کالای دیگر به سهولت دریافت کند.
ایشان خاطر نشان کرد: در این نشست مشترک، موانع ارتباطی و مشکلات هر دو حوزه که قبلا مورد کار کارشناسی قرار گرفته است به بحث و تبادل نظر بیشتر گذاشته شد و در آینده نزدیک شاهد نتایج مثبت آن خواهیم بود.

ملت 2
ملت

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081