جزییات خبر

دیدار اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت استان همدان با مدیر منطقه همدان

(دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۱۸

اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت استان همدان، 15 تیرماه جاری با مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، این دیدار در راستای ارزش نهادن به مقوله اکرام و پاسداشت کرامت انسانی در روابط اجتماعی و اخلاقی با کارکنانی که روزی در جهت پیشبرد چرخ های صنعت عظیم نفت و گاز کشور از خود تلاش و مجاهدت به خرج دادند، انجام شد.
وی افزود: در این نشست که با رعایت پروتکل های بهداشتی در دفتر کار مدیر منطقه برگزار شد؛ ابتدا گزارش مختصری از اقدامات فرهنگی و ورزشی برای بازنشستگان در سال 98 ارایه شد. سپس جعفر آصفی، نماینده کانون به بخشی از زمینه های همکاری مشترک و تعامل اثربخش اشاره و توسعه همکاری های معنوی و تقویت روابط عاطفی مجموعه های شاغل و بازنشسته را با هدف ترسیم افق انگیزه بخش برای این قشر خردمند خواستار شد.
امین روستایی مدیر منطقه همدان ضمن تبریک ایام و اعیاد گذشته ولادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) و دهه کرامت، حفظ ارتباط سازنده مجموعه شاغل با بازنشستگان را در حد مقدورات سازمانی حایز اهمیت خواند و محبت کردن و احترام گذاشتن به بازنشستگان را بسیار مهم و از مصادیق اکرام دانست.
مدیر منطقه همدان با بیان اینکه صعه صدر و گشاده رویی در برخورد با کارکنان بازنشسته که آینه تمام نمای آینده افراد شاغل هستند را وظیفه اخلاقی دانست و با این رویکرد دستورهای لازم را به واحدهای روابط عمومی و اداری ابلاغ کرد.
روستایی ابراز امیدواری کرد: کانون بازنشستگان بتواند ضمن اجرای برنامه های مفرح و حفظ شادابی و سرزندگی همکاران و هم‌قطاران بازنشسته، با تهیه بانک اطلاعاتی کارآمد و اتخاذ سازوکاری مناسب، تجارب شغلی و اندوخته های علمی سالیان عزیزان بازنشسته و خردمند را در اختیار علاقمندان شاغل قرار دهد تا شاهد شکوفایی بیش از پیش در این صنعت عظیم و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمت‌گزار باشیم.

بازنشستگان صنعت نفت

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081