جزییات خبر

آماده باش جایگاه‌های سوخت رسانی منطقه همدان برای خدمت‌ به زائران اربعین

(یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۵:۵۸

جایگاه های سوخت رسانی منطقه همدان آمادگی کامل برای ارائه خدمات مطلوب و شبانه روزی به زوار اربعین سال 98 را دارند.

استان همدان با موقعیت جغرافیایی ویژه و محوریت حمل و نقل کالا و خدمات و جابجایی شهروندان از مبادی شمال و مرکز به مقاصد استان های جنوبی و غربی کشور و کشور همسایه عراق، این خطه از میهن اسلامی را جایگاهی منحصر به فرد بخشیده است.
با عبور بزرگ‌راه های مواصلاتی از این خطه به طرف استان های مرزی، استان همدان به کریدور شمال و مرکز به جنوب و غرب و بالعکس تبدیل شده است و این موضوع برای استانهای همجوار و مرزی از اهمیت بالایی دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان به نقل از امین روستایی مدیر منطقه: تمام جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی استان به خصوص آنهایی که در مسیر تردد زائران اربعین حسینی قرار دارند مهیای استقبال از کاروانهای عمومی و شخصی زیارت عتبات عالیات هستند.
مدیر منطقه همدان ادامه داد: 2 باب جایگاه در مسیر رفت و دو باب جایگاه در مسیر برگشت نفتگاز یارانه ای را در اختیار وسایل نقلیه عمومی کاروان ها قرار خواهند داد.
ایشان افزود: برآنیم که به تعداد این جایگاه ها اضافه کنیم از این رو پیشنهاد افزایش دو باب جایگاه دیگر به مرکز ارسال شده است.
وی با اشاره به نظارت عالیه از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بر مجتمع های بین راهی در تجهیز امکانات جانبی و رفاهی خاطر نشان ساخت: بازرسی های مستمر در طول ایام تردد زوار از وضعیت کمی و کیفی فرآورده تحویلی بدون وقفه برنامه ریزی شده و انجام خواهد شد.
روستایی در پایان گفت: عشق به خدمت به زائران حضرت ابی عبد اله (ع) در میان کارکنان و اقشار وابسته به این مجموعه موج می زند و با چهره ای گشاده و روی باز کاروان های اعزامی سفر اربعین با ارایه معرفی نامه معتبر گازوئیل یارانه ای مورد نیاز خود را به سهولت دریافت خواهند کرد.

روستا

اربعین 98

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081