جزییات خبر

تحویل بیش از یک میلیون لیتر سوخت به هواپیماهای حجاج

سوخت رسانان منطقه همدان، موفق در تأمین و تحویل سوخت به هواپیماهای زوار اعزامی از فرودگاه بین المللی همدان

(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۶:۲۳

با تدابیر اندیشیده شده، بیش از یک میلیون لیتر سوخت موردنیاز هواپیماهای حامل حدود 5 هزار زائر در راه رفت به فرودگاه مدینه منوره و برگشت به فرودگاه بین المللی همدان، شبانه روزی و بدون وقفه طی 15 روز متوالی تأمین شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، سید علی حسینی، معاون فنی و عملیاتی منطقه با اعلام این خبر گفت: عملیات سوخت رسانی با بهره گیری از واحدهای موجود در بازه زمانی 15 روزه در مجموع، عملیات سوخت رسانی به 39 فروند هواپیما توسط مرکزسوختگیری هواپیمایی منطقه همدان با موفقیت انجام شد.
وی اظهار داشت 5 هزار نفر زائر بیت الله الحرام از روزهای سوم تا نهم مردادماه گذشته با 19 پرواز از فرودگاه همدان به سرزمین وحی اعزام شدند که خوشبختانه حدود 600هزار لیتر سوخت مورد نیاز این پروازها بدون هیچگونه تاخیر، تأمین و تحویل شد.
یوسف نشهری، رئیس مرکز سوختگیری هواپیمایی نیز با اشاره به تحویل حدود 500 هزار لیتر سوخت به 20 فروند هواپیمای بازگشتی حجاج عزیز استان های همدان و کردستان از 7 تا 14 شهریورماه جاری از تعامل و همکاری عالی مرکز با عوامل و مسئولین فرودگاه بین المللی همدان خبر داد و اذعان داشت: بدون تردید همکاری نزدیک و متقابل پرسنل مرکز سوختگیری با دیگر کارکنان بخش های مختلف فرودگاه برخاسته از ماهیت معنوی و روحانی خدمت مشترک به زائرین خانه خداست که امیدواریم توفیق زیارت حرم امن الهی نصیب همه عاشقان و دوستداران مجموعه گردد.
گفتنی است مدیر فرودگاه بین المللی همدان از کلیه مدیران و دست اندرکاران تحقق توفیق الهی ضیوف الرحمان و اعزام زوار استان های همدان و کردستان از فرودگاه همدان و همچنین از مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان برای پیگیری مستمر وضعیت سوخت رسانی و رصد جریان تأمین مستمر و مطلوب سوخت پروازها تشکر و قدردانی کرد.

حسینی معاون

 بازگشت حجاج

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081