جزییات خبر

رعایت حقوق شهروندی جزو اولویت های منطقه همدان است

(چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۳۶

شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان همواره ملزم به رعایت حقوق شهروندی بوده و این مهم جزو اولویت های ماست.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، امین روستایی، مدیر منطقه با اعلام موضوع بالا گفت: در پی اجرای تصمیم دولت و مجلس شورای اسلامی مبنی بر الزام تدریجی استفاده از کارت های هوشمند سوخت شخصی برای سوختگیری خودروها و موتورسیکلت ها در جایگاه ها و مجاری عرضه فرآورده نفتی سراسر کشور اطلاع رسانی همه جانبه در دستور منطقه قرار دارد.
وی افزود: بر اساس پیش بینی احتمال جاگذاشتن کارت سوخت شهروندان در جایگاه ها و ایجاد مشکل های پس از آن، برچسب یادآوری "کارت سوخت خود را فراموش نکنید" طراحی و چاپ شد و بر روی نزدیک به یک هزار نازل تحویل سوخت در گستره استان همدان نصب شد.
مدیر منطقه همدان تأکید کرد: ما بر این باوریم که اجرای قانون و مقررات در حوزه سوخت رسانی و بالتبع در حوزه ارائه خدمات به مردم هیچ گونه تعارض و حتی کمترین زاویه ای با اصل رعایت حقوق شهروندی نداشته باشد.
ایشان افزود: با همه تدابیر اندیشیده شده در این راستا چنانچه شخصی کارت سوخت خود را در یکی از جایگاه های استان فراموش کند مشروط به متوجه شدن، متصدی تلمبه، کارت را نزد خود نگاه داشته و در اولین فرصت به ناحیه تابعه ارسال می کند. بر همین اساس، صاحب کارت سوخت جامانده ابتدا به جایگاه و سپس به ناحیه متبوع مراجعه و با ارائه مدارک شناسایی کارت سوخت خود را دریافت خواهد کرد.

lab 5
lab 4
lab 3
lab 2
lab 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081