جزییات خبر

استقرار "میز خدمت" منطقه همدان در میان خیل نمازگزاران روز جمعه

(شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۳۳

"میز خدمت" منطقه در راستای فرهنگ سازی ضرورت سوخت گیری با استفاده از کارت هوشمند شخصی در میان طیف های مختلف جامعه هدف، در صحن حسینیه حضرت امام (ره) میعادگاه نماز جمعه همدان مستقر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، به نقل از امین روستایی، مدیر منطقه: این اقدام نظر به سیاست جدید دولت و مجلس شورای اسلامی در احیاء مجدد استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی، شناسایی بهتر و دقیق‌تر مصرف کنندگان واقعی سوخت، جلوگیری از قاچاق و دیگر اثرات سازنده صورت گرفت.
وی افزود: از طرفی دیگر تماس های مکرر شهروندان استان در خصوص چگونگی دریافت خدمات مختلف حوزه کارت هوشمند، مدیریت و مسئولین ذیربط منطقه همدان را بر آن داشت تا 25 مردادماه 98 ضمن حضور در نماز دشمن شکن جمعه، پاسخگوی سوالات و ابهامات نمازگزاران در خصوص استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی باشند.
روستایی ضمن عرض تبریک و ابراز خرسندی از فرصت مغتنم بوجود آمده و مناسبت خوشِ اعیاد بزرگ قربان و غدیر گفت: شناسایی جوامع هدف برای اطلاع رسانی مطلوب و مؤثر از اهمیت خاصی برخوردار است که گاها از تریبون های مختلف من‌جمله نماز جمعه قابل دستیابی است.
ایشان خاطرنشان ساخت: با خلق فرصت های طلایی باید در میان مردم حاضر شد و اثربخشی بیشتری را به موضوع تبیین آثار و ثمرات مثبت اجرای الگوی جدید سوخت گیری در جایگاه‌ها و مجاری عرضه بخشید.
گفتنی است مجموعه پرسش ها و پاسخ های متداول که از طریق سایت های خبری اطلاع رسانی شده است را در قالب چاپ بنر، ویژه مخاطبان فاقد دسترسی به سایت، تدوین و در محل ورود حسینیه حضرت امام (ره) نصب شد.
استقرار "میز خدمت" پخش منطقه همدان در میان نمازگزاران روز جمعه با استقبال مردم، روحانیت معزز و مسئولین ارشد استان همراه شد.

میز خدمت 3
میز خدمت 2
میز 1

میز 6
میز خدمت 4

میز خدمت 5

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081