امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ۲۱:۲۸

جزییات خبر

امین روستایی خبر داد:

انجام بیش از 2 هزار و 200 بازدید کنترل کیفیت از مجاری عرضه و مصرف کنندگان سوخت استان همدان

(سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۳۷

از ابتدای سال تا پایان تیرماه جاری 2 هزار و 233 بار از مجاری عرضه و مصرف کنندگان عمده سوخت استان همدان بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، امین روستایی، مدیر منطقه با اعلام خبر بالا گفت: این تعداد بازدید از حیث احراز مشخصات شیمیایی سوخت، توسط کارشناسان واحد سرویس های صنعتی و کنترل کیفیت منطقه انجام شده است.
ایشان افزود: این شرکت در راستای رعایت حقوق شهروندان در چهارماهه سال جاری 533 بار از مصرف کنندگان عمده سوخت در بخش صنعت و یک هزار و 623 نوبت از جایگاه های عرضه سوخت بازدید کرده است.
وی همچنین اذعان داشت: علاوه بر بازدیدهای اشاره شده، این منطقه با دیگر دستگاه های نظارتی 77 بار نیز بازدید مشترک از جایگاه های سوخت داشته است.
مدیر منطقه همدان ضمن ابراز رضایت و خرسندی، حاصل از نتیجه این بازدیدها گفت: در خلال این پایش های مکرر و با تحلیل داده ها مغایرت سهمیه تخصیص یافته به مصرف کنندگان با میزان نیاز واقعی آنان موجب جلوگیری از هدر رفت فرآورده و صرفه جویی نزدیک به 7 میلیون لیتری سوخت شد.
ایشان یادآور شد: منطقه همدان ماهیانه به طور میانگین 450 نوبت سوخت خروجی از نازل تلمبه ها در جایگاه ها را به لحاظ کیفیت آن مورد آزمایش قرار می دهد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: این بازدیدها در دستور کار شرکت و جزو اولویت ها بوده و تا پایان سال به صورت روزانه انجام می شود.
سید رامین رضوی رئیس مهندسی فرآورده های منطقه همدان نیز از ثبت یک هزار و 645 درخواست در سامانه تجارت آسان طی بازه زمانی 4ماهه خبر داد و اظهار داشت: سامانه فوق به صورت 24 ساعته و آنلاین آماده دریافت درخواست های سوخت مشتریان است.
وی افزود: پس از ثبت درخواست در سامانه فوق، کارشناسان این منطقه با بررسی دقیق، مطابق با قوانین مصوب نیاز واقعی را مورد سنجش و پس از تایید دستگاههای متولی میزان سوخت لازم را تخصیص خواهند داد.

 
روستا 98-6
کیفی 3
کیفی 2
کیفی 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081