جزییات خبر

در چهار ماهه نخست سال ۹۸ روی داد؛

برگزاری 2 هزار و 300 نفر ساعت آموزش در منطقه همدان

(شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۴۳

از ابتدای سال تا پایان تیرماه 98 بیش از 2300 نفر ساعت آموزش با عناوین مختلف به کارکنان منطقه ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان امین روستایی، مدیر منطقه از افزایش فعالیت‌های آموزشی امسال منطقه نسبت به مدت مشابه فوق در سال گذشته خبر داد.
وی افزود: در بازه زمانی اشاره شده، یک هزار و 800 نفر ساعت آموزش از رقم فوق برای 600 نفر در قالب دوره هایی با عناوین آموزش های مختص رانندگان، آموزش ایمنی و تخصصی کارکنان واحد، یادآوری اصول ایمنی و ICS، آشنایی با بیماری فشار خون و چگونگی اندازه گیری آن و آشنایی با بیماری ایدز و تست تشخیص HIV را شامل بوده که توسط واحد hse منطقه ارائه شده است.
مدیر منطقه همدان با اشاره به نقش محوری آموزش در توسعه دانش کارکنان در تمام سازمان ها و در مجموعه منطقه ادامه داد: در چهارماهه نخست سال جاری 140 نفر از همکاران منطقه در دوره های مهارتهای ارتباطی و فرزندپروری، حقوق خانواده (ازدواج و طلاق)، سلامت مردان، حقوق خانواده (قانون چک)، مدیریت بحران و قوانین اجاره به مدت 500 نفر ساعت آموزش دیدند.
وی یادآور شد: این کلاس‌ها بر اساس تقویم آموزشی سالیانه تشکیل و سعی شده در مباحث تدریس از توان و تخصص اساتید بومی و همکاران مدرس شاغل در منطقه نیز استفاده شود.

دوره بحران 2
دوره بحران 1

چک 1

آموزش

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081