جزییات خبر

روستایی، مدیر منطقه همدان:

تأمین پایدار و عرضه مستمر و مطلوب سوخت شهرت ماست

(دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۱۶

سوخت رسانان دیار هگمتانه، همواره و از دیرباز، خدمت را برای خود افتخاری بزرگ می‌دانند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان به نقل از امین روستایی مدیر منطقه: تاریخ معاصر این خطه از میهن اسلامی از زمان کشف طلای سیاه تا کنون گواه تلاش و کوشش سوخت رسانان در تمام طول سال بوده است.
وی ادامه داد: گهگاه تورقی در اوراق و اسناد و یادداشت‌های قدیمی یا فراهم آمدن فرصتی برای گپی صمیمانه با پیش کسوتان سوخت رسانی از باب تکریم منزلت ایشان به عنوان خدمت گذارانی بی نام و نشان، به منظور حفظ و تداوم انگیزه‌ای پایا برای کارکنان جدید و همچنین پراکندن عطر فرهنگ قدرشناسی از کارکنان خدوم ادوار گذشته شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران، حسی نوستالژیک و لطفی وافر دارد.
روستایی افزود: سخن گفتن از زدودن گرد فراموشی از چهره مردان و زنان سخت کوشی که با سینه ای فراخ و جبین بلند، قلبی مهربان و عزمی راسخ، حمل و نقل و مصارف عمومی در فصول سال و از آن مهمتر چالش هولناک و سرمای سوزناک زمستان همدان را پشت سر می‌گذاشتند و گرمای محفل هم نوعان را با آمیزه‌ای از عشق فراهم می آوردند بس لطیف اما خطیر و مسئولیت زاست.
تاریخ این سرزمین گواهی می دهد که تأمین و توزیع فرآورده های نفتی از دیرباز در منطقه ای چون همدان که سرما و زمستان های طولانی اش شهره عام و خاص بوده از اهمیت بالایی برخوردار است.
امین روستایی با اشاره به اسناد موجود یادآور شد: حوزه عملیات سوخت رسانی منطقه هشت همدان در سال 1975 - 1354 یعنی 44 سال پیش، وسعتی فراتر از 5 منطقه امروزی و قلمرو پوششی آن را برابر با 138 هزار کیلومتر مربع بوده است.
وی با بیان اینکه منطقه در حال حاضر به طور عمده در مرزهای استان همدان فعالیت دارد و بنا بر سابقه طولانی و ظرفیت های شناخته شده آن کماکان تأمین کننده نیاز سوختی مناطق دور و نزدیک بوده، خاطرنشان کرد: در گذشته نه چندان دور نیز این منطقه مسئول مستقیم تامین کننده فرآورده های نفتی مورد نیاز دیگر هموطنان بخش بزرگی از کشور که اکنون زیر مسئولیت مناطق مرکزی اراک، قم، قزوین و زنجان قرار دارند بوده است. همچنین مضاف بر این، بخش هایی از مناطق لرستان، کردستان و اصفهان، روزگاری محمولات نفتی خود را از این منطقه دریافت می کردند.

منطقه 8 همدان
وی اظهار کرد: منطقه هشت همدان با چهار ناحیه قزوین، اراک، قم و همدان، چهار شعبه کاشان، ازنا، ملایر و زنجان و چهار کارگزاری خرم‌دره، آوج، دلیجان و خمین، در جمع 9 منطقه کشور، فعالیتی بارز و چشمگیر داشته و به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص و برودت های مثال زدنی آن بسیار حساس و چالش برانگیز بوده است.
روستایی به 1132 باب فروشندگی و تعاونی منطقه8 آن دوران و تعداد فروشندگی های شهری و خارج از شهر و عمران دهات 706 باب و تعداد جایگاههای اختصاصی 26 باب و جایگاههای شرکتی به تعداد 9 باب اشاره کرد و گفت: بنزین سوپر، بنزین موتور، بنزین جلب، نفت سفید، نفت سفید حلب، نفتگاز و نفتکوره که بعدا به این محصولات انواعی دیگر مانند انواع حلال ها، بنزین SS، بنزین 100LL، سوخت جت، نفت جت، انواع قیر و دیگر محصولات نفتی به سبد متنوع عرضه محصولات نفتی اضافه شد؛ مجموعه فرآورده های قابل عرضه را تشکیل می داده است.
مدیر منطقه همدان تصریح کرد: مناطقی که امروزه خود حرف های زیادی در عرصه سوخت رسانی برای گفتن دارند در گذشته ای نه چندان دور تمام سوخت مورد نیاز خود را از منطقه هشت همدان دریافت می کردند.
وی تلاش همه خادمان کنونی و پیشین، که با تمام توان و به خدمت گرفتن کمترین امکانات، تجهیزات اولیه و چارپایان تا پیشرفته ترین ادوات امروزی، جلوه های زیبایی از خدمت رسانی صادقانه را مشی ثابت و مسلک جاری خود قرار داده و در خلق ارزش های ناب انسانی پیشتاز بوده و بر این نسق، پایمردی را تمام و کمال به منصه ظهور نشاندند شایسته تقدیر دانست.

روستایی 98-7

فروشندگی

نفتکش

جایگاه آزادی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081