جزییات خبر

آمادگی جایگاه‌های سوخت منطقه همدان در تأمین سوخت مسافران تابستان

تا پایان تیر ماه یک بار با کارت سوخت خود سوخت‌گیری کنید

(شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۶

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از شهروندان همدانی خواست تا قبل از مهلت تعیین شده یک بار با کارت سوخت خود سوخت گیری کنند.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، امین روستایی با اعلام مطلب بالا گفت: کلیه دارندگان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت هوشمند سوخت خود تا قبل از ۲۰ مرداد 98 ملزم به سوختگیری با کارت اختصاص یافته به آن وسیله نقلیه هستند.

وی تاکید کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی کارت سوخت به آدرس سایت www.niopdc.ir مراجعه و راهکار رفع مشکل را دریافت کنند.
روستایی با اشاره به آمادگی کلیه جایگاه ها و مجاری تک و دو منظوره سوخت در استقبال از میهمانان و مسافران تابستانی افزود: ذخیره سازی کافی فرآورده در انبارهای نفت و نظارت مستمر و مطلوب بر عرضه کنندگان جزو اولویت های شرکت بوده و به جد در دستور کار است.
وی خاطرنشان ساخت: تیم های کنترل کمی و کیفی منطقه به طور روتین و تصادفی در جایگاه حضور یافته و تحویل فرآورده استاندارد به شهروندان را به عنوان رکن اصلی رعایت حقوق مصرف کنندگان پایش می‌کنند.
مدیر منطقه همدان در خاتمه ضمن تاکید بر مدیریت مصرف بهینه سوخت به عنوان راهکاری برای کمک به اقتصاد خانواده یادآور شد: شماره تلفن ۰۹۶۲۷ به طور ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان است.

جایگاه رسالت

جایگاه امید رسالت

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081