جزییات خبر

برگزاری دوره آموزشی ویژه ائمه جماعات صنعت نفت منطقه هفت کشوری

(شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸) ۱۸:۵۲

اولین دوره آموزشی و توانمندسازی روحانیون و ائمه جماعات صنعت نفت، 29 خردادماه 98 در شهر کرمانشاه و به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز منطقه غرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، این دوره با حضور مدیرعامل شرکت فوق و ائمه جماعات شرکت‌های تابعه صنعت نفت در استان های کرمانشاه، همدان، کردستان و ایلام برگزار شد.
بر پایه این گزارش، ناصری پور، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز منطقه غرب گفت: شرایط کار عملیاتی در شرکت‌های نفتی خاص بوده و روحانیون محترم به عنوان طبیبان روح می‌توانند نقش سازنده‌ای در خصوص مسائل اجتماعی، فرهنگی و شخصی همکاران داشته باشند.
بر اساس این گزارش، در ادامه حجت الاسلام درویشی، رابط فرهنگی و مسئول امور روحانیون منطقه هفت صنعت نفت یادآور شد: آموزش یکی از مهمترین مقوله های دنیای پیشرفته و تمامی قرون و اعصار بوده و امروزه به عنصر اصلی رشد، توسعه و تعالی همه ابعاد زندگی بشر تبدیل شده است.
وی افزود: برگزاری دوره های آموزشی ائمه جماعات صنعت نفت در فضای حقیقی و مجازی از مصوبات شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت، دفتر ارتباطات حوزوی، قرارگاه های فرهنگی و دفاتر ده گانه رابطین وزارت نفت است و شرکت در این دوره‌ها برای همه روحانیون واجب است .
درویشی تصریح کرد: بر اساس ابلاغیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت، یکی از معیارهای موثر در تمدید قراردادهای همکاری ائمه جماعات در سال آینده، حضور این روحانیون در دورهای آموزشی مذکور است.
این دوره آموزشی در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد که مدرسان آن حجت الاسلام دکتر جوانشیر و حجت الاسلام دکتر قاضی زاده از اساتید حوزه علمیه قم بودند.

 

ائمه 01

 

ائمه 4

 

ائمه 3
ائمه 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081