جزییات خبر

اولین جلسه شورای انرژی منطقه همدان در سال 98 برگزار شد

(یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۰۰

نشست رئیس و اعضای شورای انرژی منطقه همدان در محل سالن جلسات منطقه، یکشنبه 19 خرداد 98 با حضور مدیر منطقه، ریاست این شورا و دیگر اعضای مسئول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان امین روستایی مدیر منطقه گفت: کاهش مستمر در مصرف انواع حامل های انرژی در سطح منطقه و بهینه سازی مصرف از الویت‌های کاری محسوب شده و همکاری یکایک واحدهای ستادی عملیاتی را الزام آور ساخته است.
وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کشور و جامعه جهانی که مصرف فزاینده سوخت های فسیلی آن را با چالش های متعددی مواجه ساخته است تأکید کرد: باید با انجام و ترویج مدیریت مطلوب مصرف و فعالیت های زیست محیطی در صرفه جویی و صیانت از منابع خدادادی و تجدید ناپذیر انرژی، بیشتر بکوشیم.
بر پایه این گزارش، در نشست شورای انرژی منطقه همدان ضمن ارایه گزارش جلسه قبل و میزان تحقق مصوبات گذشته مباحث گوناگون و راهکارهای پیشنهادی جدید مطرح شد.
گزارش روابط عمومی حاکیست، طرح مطالعه میزان مصرف برق در اوج بار میان بار و کم بار برای انتقال فرآورده و سوخت‌رسانی در انبارهای نفت و طرح بهینه سازی مصرف مواد سلولزی بهداشتی و جایگزینی آن با دستگاه های خشک کن در کلیه واحدها و بخش های اداری و فنی از جمله مواردی است که در دستور کار آینده شرکت قرار گرفت.

نشست بهینه

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081