امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ۲۰:۴۴

جزییات خبر

در سالروز آزاد سازی خرمشهر اتفاق افتاد

دیدار مسئولان استان با همکار رزمنده و جانباز منطقه همدان

(یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۵۱

تنی چند از مسئولان استان با حاج محسن معینی فرد، معاون بازرگانی پخش منطقه همدان، رزمنده و جانباز 8 سال دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، این دیدار در سوم خرداد سال 98، سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور فرماندهان سپاه انصارالحسین (ع)، لشگر زرهی شهید قهرمان همدان، نیروی انتظامی، پایگاه سوم شکاری شهید نوژه، نمایندگان بنیاد شهید استان و دیگر همراهان با این رزمنده جانبازعملیات الی بیت المقدس انجام شد.
بر پایه این گزارش، به نقل از احمد شیرانی اصل، در روز ملی ایثار و مقاومت و سالگرد پیروزی غرور آفرین سپاه اسلام بر دشمن بعثی در سوم خرداد سال 60، گروهی از فرماندهان و مسئولین به منظور تجلیل از رشادت‌های حماسه آفرینان عملیات فتح خرمشهر در منزل حاج محسن معینی فرد حضور یافتند و از ایثار این رزمنده سالهای عشق و حماسه قدردانی کردند.
رئیس روابط عمومی منطقه همدان که به نمایندگی از سوی مدیر منطقه در این دیدار حضور یافته بود مراتب افتخار همکاری مدیریت و مجموعه خدمت‌گزار پخش فرآورده های نفتی استان را از توفیق همکاری مستمر با این جانبار عزیز در عرصه سوخت رسانی اعلام داشته و در ادامه به گوشه ای از ابعاد وسیع آن حماسه ماندگار و فراموش نشدنی رزمندگان اسلام اشاره نمود.
حاج محسن معینی فرد نیز ضمن تعبیر "انجام وظیفه" از حضور خود در صحنه رودرروی نبرد به بیان خاطره‌ای از دوران دفاع مقدس پرداخت و حاضرین را به حال و هوای مجاهدت های عظیم رزمندگان اسلام برد.
این دیدار صمیمانه که مقارن با ایام مبارک ضیافت الهی و شبهای با عظمت قدر هم‌زمان بود بر معنویت این دیدار افزود و در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدیه از سوی مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران استان همدان همراه با ذکر گل‌واژه‌های صلوات خاتمه یافت.

معینی 1

معینی 2

معینی 3

معینی 4


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081