امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ۲۱:۰۸

جزییات خبر

انجام بیش از 6 هزار نفر ساعت آموزش در راستای ایمنی حمل و نقل در منطقه همدان

(شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۶:۰۷

مدیر شرکت پخش فرآوردهای نفتی منطقه همدان از آموزش 6351 نفر ـ ساعت در حوزه ایمنی حمل و نقل در سال 97 در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه همدان، امین روستایی به مناسبت 7 اردیبهشت ماه، روز ایمنی حمل و نقل گفت: حمل و نقل از جمله بخش های زیربنایی اقتصاد هر کشور به شمار رفته که فرآیند توسعه اقتصادی را تحت تاثیر خود قرار می دهد؛ از این رو توجه به موضوع ایمنی این حوزه حائز اهمیت خاصی است.
وی افزود: در این میان عامل انسانی به عنوان مهمترین مقوله در ایجاد ایمنی حمل و نقل نقش اساسی داشته و به همین سبب تحقق آن نیازمند عزمی همگانی و نهادینه شدن فرهنگ ایمنی در تمامی سازمان های جامعه است.
روستایی یادآور شد: منطقه همدان در همین راستا در سالی که گذشت برای رانندگان حوزه حمل و نقل فرآورده های نفتی در مدت 47 روز، 5296 نفر ـ ساعت آموزش با موضوعات آموزش رانندگی تدافعی، رانندگی در تأسیسات، کمک های اولیه و اصول ایمنی و آتش نشانی برگزار کرد.
مدیر منطقه همدان همچنین از آموزش 1055 نفر ساعت برای کارکنان شرکت با موضوعات آموزش اصول ایمنی و آتش نشانی، واکنش در شرایط اضطرار ERP، شناخت فوم و کار با کامیون آتش‌نشانی خبر داد.

آموزش ایمنی

ایمنی 3
ایمنی 2


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081