امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ۲۱:۲۴

جزییات خبر

تنفیذ احکام رئیس، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر منطقه همدان

(پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷) ۰۸:۰۰

احکام مسئولیت های رئیس، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر پخش منطقه همدان توسط نماینده ستاد استان طی جلسه ای به ایشان تقدیم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، نادری جانشین سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان این احکام را به مسئولان منطقه تنفیذ کرد.
این گزارش می افزاید: بر اساس حکم های ارسالی، امین روستایی، مدیر منطقه به عنوان رئیس، احمد شیرانی اصل، رئیس روابط عمومی به عنوان دبیر و 7 نفر دیگر از مسئولین به عنوان اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این شرکت منصوب شدند.
بر اساس این گزارش، نادری، احیای فریضتین مقدس امر به معروف و نهی از منکر و توجه خاص به اصل تذکر لسانی در سازمان را از اولویت ها و از مفاد قانون اساسی دانست و خواستار تبیین موارد معروف و منکر و تدوین خط و مشی های ترویج آن شد.
وی بعد از ارائه گزارش اقدامات به عمل آمده منطقه توسط دبیر شورا با تشریح اهم وظایف شورای امر به معروف و نهی از منکر و تأکید بر بومی سازی این دستورالعمل در هر دستگاه اضافه کرد: هر سازمان به اقتضای موقعیت خود موظف به عملی کردن 13 بند پیشنهادی در جهت احیای معروفات و مصادیق مناهی است.

امر 1

 

امر 4

امر 3
امر 2


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081