امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ۲۰:۰۷

جزییات خبر

هم‌زمان با سال‌روز میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) صورت گرفت

تجلیل از بانوان شاغل در پخش منطقه همدان

(چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷) ۰۹:۵۳

به مناسبت میلاد سراسر نور دخت پیامبر اکرم (ص)، بانوی دو عامل حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، مدیر منطقه از کارمندان زن شاغل در شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، امین روستایی ضمن تبریک به همکاران، گفت: ویژگی های شخصیتی آن حضرت از جمله خشوع، وفاداری و رعایت حقوق دیگران بوده که این ویژگی‌ها اضطراب را از انسان دور کرده و شادی به ارمغان می‌آورد.
وی افزود: تمام ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) می‌تواند یک درس برای تمام زنان عالم باشد و آنان با الگو گرفتن از آن حضرت که نمونه کامل عفاف، حجاب، عصمت و پاکدامنی بود می‌توانند راه سعادت و رسیدن به کمال را در پیش گیرند.
مدیر پخش منطقه همدان شأن و وقار زن مسلمان ایرانی که برآمده از سیره دخت گرامی پیامبر اسلام (ص) است را در جهان مثال‌زدنی خواند و نقش آنان را در تربیت فرزندان این دیار و حفظ کانون گرم خانواده بسیار مهم دانست.
در پایان روستایی با اهدای لوح سپاس و کارت هدیه از 8 کارمند زن شاغل در منطقه همدان تجلیل کرد.
در بخشی از لوح اهدایی آمده است:
حضرت فاطمه زهرا (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون است و زندگی و تعالیم ایشان بهترین الگوی بی بدیل زنان عالم است، روزی که بر تارک خود، درخشش سالگرد میلاد خجسته آن بانوی بزرگ را دارد؛ بی گمان روزی فرخنده و پربرکت است و باید از مقام بانوانی که در دامن پرفیض مکتب علوی و فاطمی پرورش یافته و با تمام وجود در نیل به سرآمدی و آبادانی میهن اسلامی گام بر می‌دارند، تقدیر و تجلیل به عمل آید...

روز زن 2
روز زن 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

همدان - میدان آرامگاه بوعلی سینا - جنب شرکت مخابرات استان همدان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان
 
کد پستی :  99177-65156

تلفن مرکز مخابرات : 2-.38262140-081

تلفن روابط عمومی : 38280600-081